Clarke


Tradiční anglický výrobce tzv. Irských fléten. Originální tinwhistle, Sweetone a Celtic tinwhisle a výukové sety s CD a notami.

Clarke Sweetone v různých barvách a v ladění C a D

Irské flétny řady sweetone jsou ideální pro začátečníky. Velmi snadno se na ně hraje v rozsahu celých dvou oktáv. Jsou vyráběny společností Clarke, která vyrábí Irské flérny již od roku 1843. Hubička je plastová a navrhl ji Michael Copeland.

Originální Irská flétna Clarke

Oblíbený nástroj význažných hráčů na flétnu už od roku 1843, tato flétna je něco jako „Stradivárky“ mezi Irskými flétnami.
Nástroje je vyroben z cínového plechu s dřevěnou vložkou v hubičce. Delikátní opeace jsou při výrobě stále prováděny ručně. Kónický otvor Roberta Clarka zůstal zachován a dává flétně unikátní zvuk tzv. „chiff“. Žádná jiná Irská flétna nemá tak výraný „chiff“ flétna Clarke.

Irská flétna je jednoduchý a tradiční nástroj, ideální pro populární a folkovou hudbu, ale je vhodná i pro další hudební styly.
Robustní a s jednoduchou údržbou, tento nástroj Vám bude sloužit po dlouhá léta.
Flétnu dodáváme v ladění C a D v boxu a s přiloženým prstokladem.

Výukové sety s CD a knížkou s notami.

Nabízíme jak set pro začátečníky, tak pro pokročilé hráče.Celkem 83 skladeb, vybraných na procvičování různých technik. Nejsou potřeba žádné předchozí lekce. Každá skladba je na CD, zahrána známým učitelem na Irskou flétnu Billem Ochsem.

Kovové kazoo

Kazoo produkuje příjemný bzučivý zvuk. Můžete do něj bzučet, mluvit nebo zpívat. Kazoo patří do skupiny tzv. membraphonických nástrojů, což je perkusní nástroj, kde je zvuk vytvářen pomocí napnuté membrány.