Hohner


Harmoniky, akordeony a flétny. Kytary, banja, mandolíny a dobra. Klávesové harmoniky…..

Harmonika je v současnosti populární nástroj téměř v každém hudebním stylu a Hohner je největším světovým výrobcem těchto nástrojů. Společnost Hohner je dodavatelem harmonik už přes 150 let.
Pro pokračování této tradice investuje stále do výzkumu a vývoje. To umožňuje společnosti Hohner nabízet nástroje té nejvyšší kvality. Cílem je nabídnout širokou paletu modelů, pro téměř každého muzikanta. Hohner spolupracuje s těmi nejznámějšími hráči na harmoniku tak, aby držel neustále krok s dobou.
Kombinace nejnovějších výrobních technologií s dlouhodobým Know-How, které bylo po léta kultivováno, pomáhá společnosti Hohner udržet svoje vysoké standardy i v budoucnu. Použitím speciálních slitin k výrobě prvotřídních jazýčků, stejně jako využíváním přesných lisovacích a licích nástrojů, zaručuje výrobu nástrojů optimální zvukové kvality a s dlouhou životností.
Výborná odezva každého tónu již přesvědčila nespočet dětí, teenagerů, dospělých i seniorů, začátečníků i pokročilých hráčů, aby se stali fanoušky harmonik značky Hohner.

Každý akordeon značky Hohner je výsledkem více než 100 let zkušeností v designu, konstrukci a výroby vysoce kvalitních měchových nástrojů. Cílená řemeslná dovednost a výběr těch nejlepších materiálů garantuje trvalou výrobní kvalitu, která opravdu zasluhuje označení vrcholné kvality německých výrobků. Kombinace řemeslné kvality a a moderních technologií je celosvětově známá jako nezaměnitelná vlastnost těch nejlepších nástrojů Hohner.

Praktické elegantní nástroje s typicky vlastním zvukem. Klávesové harmoniky melodica jsou od 50. let velmi populární.
Dnešní učitelé hudby již dlouho využívají výhody klávesových harmonik typu melodica jak v soukromých lekcích, tak ve třídách a dosahují s těmito nástroji výborných výsledků.
Inženýři společnosti Hohner nyní spolupracují se zkušenými učiteli, aby dokázali využít jejich připomínky a zkušenosti při návrhu současných modelů.

Kompletní sortiment naleznete na stránkách Hohner.