Peavey


Kompletní zvukové řešení. Kytary, baskytary, komba, zesilovače a reproboxy. Pro audio, bicí, mikrofony, mixy, efekty a procesory………

 

Kytary Peavey reprezentují to nejlepší z tradiční výroby a moderních technologií. Jako jeden z mála zbývajících tradičních amerických výrobců kytar spojuje Peavey pečlivě vybrané dřevo, hardware a elektroniku tak, aby vznikl nástroj, který vám můžeme s hrdostí nabídnout a vy můžete být zároveň hrdí na to, že jej vlastníte. Kytarová řada Peavey byla rozšířena aby odrážela rozmanitost současné hudby. Nezávisle na stylu, je zde vždy kytara vyrobená firmou Peavey, která vám bude sloužit dlouhé roky k vaší spokojenosti.

Flotila kytarových zesilovačů Peavey přesvědčuje se 100% analogovými obvody. I nejmenší zesilovač využívá patentované technologie Transtube, která je neuvěřitelně blízko klasickým elektronkám ve všech aspektech. Jak v dynamice, tak ve zvuku. Možná právě to je důvod, proč se Peavey 158 staly nejprodávanějšími komby pro cvičení na světě. Elektronkové zesilovače Peavey vynikají rychlým nástupem, průrazným zvukem a flexibilitou. Také využívají mnoho patentovaných technologií, které nenajdete u žádného jiného zesilovače, jako je například ( nastavení textury zvuku třídy A/AB – Class A/Class AB Texture Control). Je nám ctí, že se napodobení zvuku zesilovačů Peavey nachází téměř v každém digitálním kytarovém předzesilovači, ale proč se pouštět do nepřirozených virtuálních zvuků, když je tak snadné mít originál….

Po celá léta se společnosti vyrábějící baskytary snažily přijít na to, co je esencí hry na basu. Je to ten pocit? Groove? Možná melodie? Odpověď je ano na všechny tři. Peavey ví jak na to. Od vytvoření rytmické páteře až po dotvoření skladby inspirovanou imrovizací. Víme, že neexistuje jen jedinný způsob, jak hrát na basu – jde o obojí o paletu i barvy, poskytující jak silný základ, tak divokou a pestrou melodii. Basisté hrající na Peavey vědí, že mohou využít oba způsoby a naše úspěšná basová řada dokládá jak.

Basové zesilovače už nejsou dobré jen k tomu mít hlasitější basu. Peavey navrhlo svoje poslední zesilovače tak, aby k vám mluvily. Jestliže hledáte dunivé spodky nebo naopak průrazné a definované tóny, náše systémy vám odpoví. Prostě se zeptejte někoho ze světoznámých basistů, který používá basové zesilovače Peavey. Vince Horsby z kapely Sevendust si zasloužil svoje zlaté desky hraním na stovkách dunících vystoupeních a hrál přitom každý rok na předzesilovače série MAX a reproboxy 810TVX. A virtuos Stu Hamm vytváří svoje složité zvukové krajiny pomocí komba BAM 210 a hlavy PRO 500 a boxů PRO 410 a PRO 115. A společný jmenovatel? Peavey.

Vzhledem k třicetileté zkušenosti s tvorbou kvalitních mixů a zesilovačů je reputace společnosti Peavey o spolehlivosti jejích výrobků dobře podložená. Filozofie je jednoduchá, používat exklusivní technologie k vytvoření pokročilého a kvalitního vybavení pro ozvučení. Peavey si tuto reputaci udrželo také vývojem patentovaných technologií pro vývoj vyjímečné zařízení, ať už jde o základní řadu nebo o profesionální produkty.

kompletní sortiment naleznete na stránkach Peavey